Kartoteka online

Aktualności

Koronawirus - pracujemy w większości z wykorzystaniem internetu

2020-03-12

W związku z zagrożeniem epidemicznym informujemy, że nasze biura są czynne w dotychczasowych godzinach pracy. Jednakże prosimy o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum i załatwianie spraw telefonicznie lub drogą mailową. W przypadku konieczności wydania dokumentu w formie pisemnej oferujemy dowóz dokumentu do skrzynki pocztowej. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej www.as-dom.net w zakładce "Kontakt", natomiast wzory niektórych dokumentów w zakładce "Pliki do pobrania".

W obecnej sytuacji ograniczyliśmy rownież wizyty pracowników na terenie nieruchomości, w szczególności wizyty w lokalach. Usuwane są tylko najpilniejsze awarie zachowujące sprawność najważniejszych elementów nieruchomości wspólnej.

Podczas wykonywania prac porządkowych na terenie nieruchomości wykonywana jest dezynfekcja podstawowych elementów wyposażenia poprzez naniesienie płynu dezynfekującego na powierzchnie:
1/ klamek drzwi części wspólnych i śmietnika,
2/ paneli wind i domofonów,
3/ poręczy klatek schodowych i zejść do piwnic.

Płyn dezynfekujący dodawany jest również do mycia podłóg. Podejmowane działania są zgodne z wytycznymi SANEPID w zakresie zaistniałej sytuacji.

Prosimy o zrozumienie i zachowanie ostrożności minimalizującej rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa.

                       Zarząd i pracownicy Administracji AS-DOM

 

 

As-dom
As-dom

Panel klienta

Zapraszamy do korzystania z systemu Kartoteka on-line, umożliwia on bieżący podgląd wysokości opłat czynszowych.

Przekaż 1 % podatku